יפה בקלות

כיצד להניח מייק-אפ כמו מקצוענית

מייק-אפ: לנשים רבות יש איתו יחסי אהבה/שנאה. הן אוהבות את הפוטנציאל ליצירת מראה עור אחיד ונטול פגמים, ושונאות את העובדה שזה עלול להיות כל כך מסובך ליצור מראה טבעי. מאפרת הסלבריטאים הניו יורקית, נטשה סברינו, מפזרת את סימני השאלה ומשתפת אותנו בטיפים שלה להשגת מראה המייק-אפ הטבעי ביותר, שלב-אחר-שלב.

 

התחילי עם עור חלק ומוזן בלחות.
המייק-אפ שלך ייראה טוב כמו העור שמתחתיו, לכן, שמירה על שגרת טיפוח עור עקבית היא חיונית. ממש לפני שתניחי את המייק-אפ, חשוב לנקות את העור כדי לשחרר נקבוביות סתומות ולהסיר לכלוך שעלולים לעמעם את הזוהר הטבעי שלך. בשלב הבא, הסירי בעדינות תאי עור מתים שעלולים לגרום למייק-אפ להיראות לא אחיד או קשקשי. לבסוף, הניחי קרם לחות; המייק-אפ מתמזג באופן הטוב ביותר בעור מוזן בלחות. (חשבי על האופן בו ספוג רטוב סופח מים בקלות רבה יותר מספוג יבש). שיטת שלושת השלבים מספקת את המענה המושלם להכנת העור לאיפור.

הניחי שכבת מייק-אפ קלילה על כל הפנים ואז, הוסיפי עוד היכן שיש צורך. המייק-אפ צריך לאחד את גוון עורך - לא לכסות או לשנות אותו. כשאת משתמשת בגוון הנכון, תוכלי להניח שכבת מייק-אפ בהירה ושקופה על כל שטח הפנים, ועדיין לראות את גוון העור הטבעי שלך משתקף דרכה. הניחי את המייק-אפ על המצח, הלחיים והסנטר עם מברשת מייק-אפ, ספוג קוסמטי או קצות האצבעות. ואז, הוסיפי שכבה נוספת רק היכן שיש צורך.

 

החליקי את המייק-אפ אל תוך העור.
זה אולי נשמע מנוגד להיגיון, אך אל תשפשפי את המייק-אפ אל תוך העור מכיוון שזה עלול לגרום למראה מפוספס. לחילופין, השתמשי בתנועות טפיחה מהירות שיסייעו במיזוג המייק-אפ באופן חלק, מבלי למרוח אותו. אפשרות נוספת: הזיפים הצפופים של מברשת המייק-אפ יפזרו בעדינות את המייק-אפ אל תוך העור; המברשת מתאימה לשימוש עם מייק-אפ במרקם נוזלי, אבקתי, קרמי או סטיק.

טשטשי את המייק-אפ לאורך קו הלסת שלך.
הקפידי לטשטש את המייק-אפ שלך במורד הצוואר עד שהוא יתמזג לחלוטין. תנועה דמוית נוצה היא מושלמת כדי לתמרן בין קימורי הלסת ואזור הצוואר.

חממי את הידיים ולחצי אותן אל העור.
הטריק הסודי של נטשה למראה המייק-אפ הטבעי ביותר: ראשית, שפשפי את הידיים יחד כדי לחמם אותן ואז לחצי אותן בעדינות כנגד הפנים. חום הגוף מחמם את המייק-אפ ועוזר לו להתמוסס בעורך.