השיגי את המראה

3 אופציות מערננות
לשפתיים במראה מאט

לכל אחת מאיתנו יש נשק סודי. המוצר האחד הזה שמסוגל לשנות לך את הלוק בשניות. לחלקנו זה קצת קונסילר, לאחרות זה מסקרה טובה. עבור בלוגרית הביוטי הלונדונית אלי אדאמס, זה שפתון עוצר נשימה.

"שפתיים במראה בולט תמיד גורמים לי להרגיש מיוחדת" אומרת אלי. "אני מתה על גווני מאט אך אני גם עצלנית כשמודבר באיפור אז אני תמיד מחפשת דרכים לקצר תהליכים".

הפגשנו בין אלי לבין המאפרת המובילה, פלורי וויט, לדבר על טרנדים של מאט בשפתון Clinique Pop Lip Shadow. המוצר החדש במשפחת Pop Lip בעל גימור מאט קטיפתי. "השפתונים מושלמים לכל מי שחוששת ממרקמי המאט. השפתון עמיד מותיר את השפתים חלקות ורעננות מבלי לתת תחושה "כבדה" אומרת פלורי". בנוסף, האפליקטור הספוגי מאפשר שליטה טובה באינטנסיביות. הם ורסטילים ומאפרים לך ליצור כל מיני מראות שראינו בתצוגות האופנה". ההשראה לשפתון בעצם הגיעה משימוש מאחורי הקלעים של פודרה על גבי השפתון כדי ליצור גימור מאט אינטנסיבי וקטיפתי. קראי עוד על 3 הדרכים האהובות על פלורי לשפתיים בגימור מאט.

קראי על שלושת הדרכים האהובים על פלורי וויט למראה המאט.

הסאטן העדין:
חדשה בעולם המאט? "נסי את הגימור המלוטש" אומרת פלורי. זה טוויסט מודרני של סאטן שקל מאוד למרוח. זה גם מתאים לכל סוגי השפתיים.

הכנה נכונה של השפתיים למראה מאט היא קריטית. "מומלץ להתחיל עם קנבס חלק מאחר וגווני מאט נוטים לבלוט על שפתיים שאינן חלקות" אומרת פלורי. נסי את Sweet Pots Sugar Scrub Lip Balm. באלם דו-צדדי טיפולי עם מריחה של סוכר בצד אחד ובאלם לחות בצד השני.

לאחר מכן, פלורי מורחתPop Lip Shadow בגוון Fuschsia pop, במרכז השפה של אליומברשת למריחת צללית לטשטש החוצה לגוון קו השפה בתנועות מעגליות. "אני מתה על הגימור הקליל" אומרת פלורי. זה איפור קל שניתן לבצע על הדרך.

הדור הבא של שפתיים אדומות:
כעת, פלורי מראה לאלי כיצד לרענן את המראה עם גימור פודרה מודרני. "המראה הזה מצריך יותר תשומת לב לפרטים אבל זה מאוד קל למימוש" אומרת פלורי.

תחילה, פלורי תוחמת את השפתיים של אלי עם עפרון בגוון Intense Passion בכדי להגדיר את שפה. לאחר מכן היא מורחת שפתוןPop lip shadow בגוון Crimson Pop. "אני מתה על הגוון הזה - זה אדום אולדסקול עם מרקם מודרני" אומרת פלורי. היא מורחת את הצבע במסגרת השפתיים ועובדת כלפי פנים. "זה ממש פשוט, כמו בחוברת צביעה".

בכדי לשמור על הצורה, פלורי תוחמת את השפתיים בקונסילר Airbrush. "המברשת העדינה מאפשרת שליטה מלאה וקל מאוד לתקן אם עושים טעויות."

מראה הדובדבנים:
חפשת מראה שפתיים דרמטי? נסי גוון עשיר של דובדבן. גוונים אלו אולי נראים לא מתאימים אבל הם מאוד מחמיאים אם יודעים למרוח אותם נכון.

תחילה פלורי מוסיפה ברק למרכז השפה העליונה בעזרת גלוס Chubby Plump & Shine בגוון Normous Nude. "הגלוס מוסיף ברק עדין שיציץ דרך המראה הכהה". לאחר מכן, פלורי מורחת שפתון Pop Lip Shadow בגוון Fun popבשכבות עד שמתקבלץ התוצאה הרצויה. "אם השפתיים שלך אינן מלאות כמו של אלי ניתן לתחום את השפתיים עם קצה האפליקטור הספוגי" מציעה פלורי. "התיחום הכהה יוסיף מימד של עובי בצורה טבעית למדי".

לסיום, פלורי מורחת סומק Cheek pop בגוון Plum Pop על הלחיים של אלי בעיגולים גדולים. "הסומק מאזן את המראה מבלי להוריד את הפוקוס מהשפתיים" אומרת פלורי. את יכולה גם למרוח מעט על המצח והאף למראה רענן.

צילום: בנג'מין מדוויק / כתיבה: אשלי מקוראן/ שיער: ג'ס גרטלנד / צולם ב:Artist Residence London

לרכישה