יפה בקלות

משחקי מסכות:
זוהר ליציאה מיוחדת בערב

יש משהו באירועי החגים. את לא רוצה רק להיראות הכי טוב שאת יכולה, את רוצה להיראות הכי טוב שרק אפשר. את רוצה להיות הכוכב של האירוע.

זוהר יוצא מן הכלל דורש מתכון מולטי-טסקינג מותאם במיוחד. שימוש במוצרים מתקני- בעיות באזורים שונים של הפנים יכול להביא לתוצאות מדהימות. ״לכל אחת יש צרכים שונים באזורים שונים וחשוב לטפל בכל אזור בנפרד לפי הצורך״, אומרת האסתטיקאית ג׳ורדנה מאטיולי מניו יורק. ״בזמן טיפולי פנים מקצועיים אני משתמשת ב-2 עד 4 מסיכות שונות באותו הזמן. למה לא לעשות כך גם בבית?״ בונוס: לטפח את העור בשיטת מולטי-טסקינג גם חוסך זמן רב. את יכולה להתכונן למסיבה ולצאת מהבית תוך זמן קצר. נסי את מתכון ההתכוננות ב-10 דקות הזה לערב המיוחד הבא שלך:

הכנה לפני המסיכה
לפני שמתחילים דאגי לנקות את פנייך עם מוצר ניקוי המתאים לסוג העור שלך. ״זה לבחירתך אבל אם את משתמשת במברשת ניקוי חשמלית כמו Sonic System Purifying Cleansing Brush, את יכולה ממש לנקות לעומק את הנקבוביות ולעשות עיסוי לעור שלך שיעזור למסיכות לשקוע טוב יותר ולהאיץ את הזוהר הטבעי", מציעה ג׳ורדנה.

מסיכה 1#: מחדשת את העור.
מרחי Turnaround Revitalizing Instant Facial על אזור הטי שלך (מצח, אף וסנטר), בו הנקבוביות נוטות להיות סתומות. ״בזמן שהמסיכה הזאת עליך, העור שלך מטופל בשני מחדשי עור יעילים: חומצה סליצילית ואצטיל גלוקוסמין, אשר מנקים את העור מתאים מתים״, אומרת ג׳ורדנה. חידוש עדין לעור עוזר לתאים החדשים להתפתח במהרה ולשפר את מרקם העור כך שהתוצאה שמתקבלת היא עור קורן יותר.

מסיכה 2#: המבהירה.
פזרי מסכת Even Better Brightening Moisture לאורך עצמות הלחיים שלך עד לקו הלסת (בשטח שבין שתי המסיכות כל הפנים שלך צריכות להיות מכוסות כעת). ״המסיכה הזאת מכילה אנטיאוקסידנטים ותמציות צמחים מונעות גירוי כמו קמומיל, ליקוריץ, קליפת ליבנה, שעורה, מלפפון ותפוח שמסייעים להחליק את העור ולהשיב את הזוהר שלו״, אומרת ג׳ורדנה. התכונני לקבל עור מלא בלחות ללילה הקרוב.

השטיפה המקצועית:
אחרי כחמש דקות, הסירי את מסיכת הלחות מהלחיים והלסת שלך. ואז, התיזי מעט מים על אזור הטי שלך כדי לשטוף את מסיכת החידוש. ״תשימי לב שיש במסיכה גרגרים מאוד עדינים שעוזרים להיפתר משאריות התאים המתים שנשארו״, אומרת ג׳ורדנה. עסי בעדינות את הגרגרים האלה אל תוך העור במשך דקה. בזמן שאת מעסה ושוטפת, עסי את פנייך עם קצות האצבעות שלך כדי לשפר את מחזור הדם, מה שיכול להוסיף לך זוהר. התחילי על ידי הזזת הידיים בכיוון ההפוך לקמטים או לאזורים הבעייתיים ואז השתמשי בתנועות מעגליות בחלקים הבשרניים יותר של הפנים שלך, כמו הלחיים. אל תשכחי להשתמש במגבת רכה ונקיה כדי לספוג את שאריות המים מהפנים שלך - לא לשפשף, כי זה יכול לגרום לאדמומיות לא רצויה.

הכנה לפני שלב האיפור.
גרמי לעור שלך להיראות נפלא אפילו עוד יותר עם קרם לחות שמאיץ זוהר בפנים כמו Turnaround Daytime Revitilizng. עם עור זוהר כמו שיש לך עכשיו, את עלולה לוותר על השימוש במייקא פ לגמרי אבל אם את משתמשת בכל זאת, ג׳ורדנה מציעה להשתמש בשכבה דקה של פריימר Superprimer. שתי האפשרויות יביאו לתוצאה המושלמת בשבילך לחגים.

עכשיו תהיי זוהרת וצאי לכבוש את העולם.

צילום: קריסטין האן | כתבה: קריסטן בטמן

לרכישה