השיגי את המראה

שפתיים מלוטשות בדובדבן

יש מקום וזמן נכונים למראה שפתיים בולט, כמו על השטיח האדום. פגישה חשובה? כן. אירוע מעונב? כן. יציאה שגרתית בערב? אולי לא. אבל מראה השפתיים האדומות החדש והקל להשגה הזה - כן. מדובר באימוץ המראה הלא-מושלם, עם שפתון בגימור מאט שקצת נמרח. הנשק הסודי: Pop Lip Shadow Cushion Matta Lip Powder, שהוא שפתון קליל כמו אוויר במרקם משי-פודרתי שנמס אל תוך שפתייך וגורם להם להיראות עמוקות דמוי קטיפה. הפורמולה נוצרה בהשראת טריק האיפור המקצועני לפיו מקבעים ליפסטיק עם פודרה שקופה כדי ליצור גימור מאט עשיר. דיי גאוני, נכון? כך תשיגי את המראה:

שלב 1:
הכנה של פריימר לשפתיים. לפני שאת משתמשת בשפתון בגימור מאט, תמיד הכיני ורככי את השפתיים שלך עם באלם מזין כדי לקבל תוצאות חלקות ורכות במיוחד. אנחנו אוהבות את Sweet Pots  כי הוא מלחח בטירוף ועוזר להפחית מראה של קווים יבשים, שיכולים להרוס מראה שפתיים מאט במהירות. העבירי אותו על שפתייך, ואז ספגי בעדינות את השאריות מהשפתיים.

שלב 2: אינטנסיביות הצבע.
חשקי את שפתייך ולחצי את ספוגית האפליקטור של ה - Pop Lip Shadow בגוון Bright Pop, שהוא אדום עז, רק למרכז השפתיים, באזור בו הצבע צריך להיות מרוכז ביותר. המשיכי להוסיף צבע עד שתגיעי לאינטיסיביות שתרצי. טיפ: כדי להוציא אפילו עוד יותר מהצבע הזה, או אם גוון שפתייך הטבעי דומה לגוון השפתון, מרחי קודם שכבה של מייקאפ על שפתייך כדי לנטרל אותן.

שלב 3: ספיגה.
השתמשי במברשת צלליות נקיה, כמו ה- Contour Brush, כדי לפזר את צבע השפתון לכיוון קו התיחום של השפתיים שלך. ודאי שהשפתון לא מכסה את כל השפתיים שלך, אלא דוהה כלפי חוץ עד טשטוש הקצוות.

תמונות: ניק סטוקס. תמונות סטיל לייף: ג׳ון פטרסון. מילים: הילארי פרסלי. שיער: הולי מילס. איפור: מאקי ה׳. סטייליסיטית: ספה טירבסי. מניקוריסטית: ג׳ינה אדוארדס.

לרכישה