משנה את כללי המשחק

האם את באמת זקוקה לסרום?

סריקה קצרה במחלקת הקוסמטיקה לקראת הדבר הגדול הבא יכולה להיות מרגשת, אך עלולה גם להיות מבלבלת. האפשרויות לעיתים מרובות ולא מספיק ברורות. מוצר אחד ברשימה הזאת תמיד מצטייר כמיסתורי: הסרום. מה זה? האם הוא באמת שווה את הכסף? מה העניין? להן כמה הבהרות בעניין המוצר ההיי-טקי הזה.

מהו סרום?
תחשבי על סרום כעל מקור העוצמה של שגרת הטיפוח. ״סרום הוא הריכוז של חומרים ביולוגיים העוזרים להגיע למטרות מסויימות בעור״, אומרת הרופאה קת׳רין אורנטרייך, שהיא רופאת עור מוסמכת מניו יורק העובדת כרופאת העור המנחה של קליניק. הסרומים, העמוסים במרכיבים יעודיים, הם בדרך כלל בעלי מטרה בודדת אחת: אם זה להפחתת כהויות, העצמת הזוהר בעור, החלקת קמטים או מיצוק העור כולו. מרקם הסרומים הוא בדרך כלל קליל ודקיק יותר מרוב קרמי הלחות ולכן, הם חודרים במהרה לתוך העור ופועלים על השכבה העמוקה יותר שלו. הסרום הוא העוגן של טיפוח העור.

האם את זקוקה לקרם לחות ולסרום?
לא באמת, אם אין לך דאגות עור שמפריעות לך. אבל, אם את דואגת לעור שלך מסיבה כלשהי, כמו כתמים כהים או קמטים שמתחילים להצטופף סביב עינייך, אז תוספת של סרום לשגרה שלך היא רעיון טוב. שימוש בסרום ובקרם לחות המכילים מרכיבים משלימים לטיפול בבעיה מסוימת הם טיפול מושלם. את תראי את התוצאות במהרה. יחד, הם קבוצת התמיכה האידאלית לעור שלך.

אם סרום הוא עוצמתי יותר מקרם לחות, האם את זקוקה בכלל לקרם לחות?
בנוסף לכל המרכיבים היעודיים שבסרום, הוא יכול גם לספק רמה מסוימת של לחות, אבל לא מספיקה כלל כדי להחליף את קרם הלחות שלך. קרמי לחות מעניקים לעורך ארוחה שלמה ומכילים מרכיבים בריאים נוספים שהעור שלך זקוק להם מעבר לטיפול בבעיה שמטרידה אותך ספציפית. לבסוף, צריך לזכור שסרומים לא מכילים מקדמי הגנה בגלל שהם נועדו לחדור לשכבה העמוקה של העור, בשעה שמרכיבים להגנה מהשמש צריכים להישאר על השכבה העליונה של העור כדי להתמודד עם קרני השמש המזיקות.

מה מורחים קודם?
הכלל בשכבות של טיפוח העור הוא כזה: התחילי מהשכבה הדקה ביותר לעבה ביותר. קודם סרום ואחר כך קרם לחות. את יכולה להשתמש באותו סרום בוקר ולילה, אבל להשתמש בקרם עם מקדם הגנה ביום ובקרם עם מרכיבים שאחראיים יותר על תיקון העור בלילה.

מתי את צריכה להתחיל להשתמש בסרום?
לא מדובר בגיל מסוים בעצם, אלא במצב העור ואם יש לך דאגה מסוימת לגביו. אם את חושבת שאת צריכה את קבוצת התמיכה המלאה שלך, התחילי כך...

אם הדאגה העיקרית שלך היא גוון עור לא אחיד/כהויות-
התחילי עם סרום כמו Even Better Clinical Dark Spot Corrector & Optimizer, המכיל ויטמין C, שמרים וחומצה סליצילית כדי לפרק את הכהויות ולהפחית חוסר אחידות בגוון העור, בזמן שתה ירוק גיוקורו, שהוא אנטיאוקסידנט, ימנע את גירוי העור. ״חומצה סליצילית היא נהדרת להאצת חידוש העור״, אומרת ד״ר אורנטרייך. שלבי אותו עם קרם לחות Even Better Skin Tone Correcting Moisturizer Broad Spectrum SPF 30 המכיל מרכיבים דומים, ובנוסף גם בעל מקדם הגנה שימנע נזק עתידי.

אם הדאגה העיקרית שלך היא מיצוק העור-
בעוד שמהירות הזמן היא בלתי ניתנת לעצירה, ריפיון העור ניתן לעצירה. ככל שאת מתבגרת, מבנה התמיכה שנותן לעור שלך את הגמישות והמיצוק שלו מתחיל להתפרק. כדי למנוע את אובדן הגמישות הזה, חפשי אחר מרכיבים כמו קולגן, אלסטין ופפטידים, אשר תומכים במבנה העור שלך, ועוזרים להשיב לו את מראה הנעורים שלו לפנייך. Sculptwear Lift and Contour Serum for Face and Neck יכול להגביר ב-40% את אפקט ההרמה של העור שלך סביב הלסת תוך שמונה שבועות. על מנת לתמוך בו, Repairwear Uplifting Firming Cream Broad Spectrum SPF 15 המכיל חלבון ופפטידים יכול לעזור למיצוק, נפח ועור מאוזן. הוא גם מעניק הגנה מקרני השמש, שיכולות אף הן לפרק את הקולגן בעור. תני לעור שלך אימון קצר על ידי מריחת הסרום והקרם בעזרת טכניקת העיסוי לפנים שפותחה במיוחד על ידי מומחים בקוסמטיקה.

אם הדאגה העיקרית שלך היא קמטים וקמטוטים-
אל תתני לקמטים וקמטוטים לגרום לך לחרדה. הישארי רגועה והשתמשי בצמד העוצמתי הזה: סרום Repairwear Laser Focus Smooths, Restores, Corrects וקרם לחות - Repairwear Laser Focus Line Smoothing  Broad Spectrum SPF 15. הסרום מלא בחומצות אמינו ופפטידים המסייעים לעורך לבנות מחדש את מערכת התמיכה שלו, בשעה שמחדש את התאים ומסלק את תאי העור המתים. הוא נחשב לשווה ערך לטיפול לייזר ביתי לקמטים. כשהמטרה היא למזער את הקמטים והקמטוטים, הלחות הנכונה משחקת תפקיד חשוב. ככל שהעור שלך מלוחח יותר, כך פחות יעמיקו הקמטים שלך.

אם הדאגה שלך היא... קצת מכל דבר-
הו, שתהיה לך רק בעיית עור אחת. לרבות מאיתנו, מדובר ברפיון העור ובכהויות, או קמטים ואובדן חיוניות. לשמחתנו, חלק מהסרומים חכמים מספיק כדי לעבוד על כמה דאגות במקביל. סרום Clinique Smart Custom-Repair  מבין באופן אינטואיטיבי את צרכי העור שלך ומעניק טיפול מותאם, בין אם את מודעת לנזק בעורך או לא. וסרום חכם צריך קרם לחות חכם לא פחות. קרם לחות Clinique Smart Broad Spectrum SPF 15 Custom-Repair עושה הרבה מהכל: הוא נלחם בקמטוטים ובקמטים, מרים וממצק את העור, מאחד את גוון העור ומשפר את הזוהר של העור. בקרם הלחות יש מנה בריאה של חומצה היאלרונית, שיכולה להחזיק פי 1,000 יותר מים בעור ומלחחת את עורך, בזמן שמעבירה מרכיבים שמשפרים באופן ברור לעין את נזקי העור.

צילום: יאסו + ג'ונקו | כתבה: קריסטן בטמן

לרכישה